Zastępstwa

Do 18 października 2019r. nie będzie zajęć gimnastyki korekcyjnej z panią Jolantą Nowak – Wiśniewską

 

Zastępstwa

Okres: 16.10.2019 środa

L. Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
1 Makowska Daria 7d Geografia Uczniowie przychodzą później
3 Makowska Daria 5b Geografia Niciejewska Kamilla
4 Makowska Daria 8b Geografia Niciejewska Kamilla
5 Makowska Daria 6e Geografia Niciejewska Kamilla
6 Makowska Daria 6a Geografia Niciejewska Kamilla
1 Semrau Izabela 5b Religia Uczniowie przychodzą później
3 Semrau Izabela 5a Religia Braun Józefa
4 Semrau Izabela 1c Religia Uczniowie przychodzą później
5 Semrau Izabela 8b Religia Braun Józefa
1 Sochaczewska Marta 3b Edukacja wczesnoszkolna Gołąb Rita
2 Sochaczewska Marta 3b przygoda z kodowaniem Gołąb Rita
3 Sochaczewska Marta 3b Edukacja wczesnoszkolna Gołąb Rita
4 Sochaczewska Marta 3b Edukacja wczesnoszkolna Gołąb Rita
5 Szulc Edyta 7a|sp 2 Zajęcia biblioteczne Siewert-Mieruszewska Katarzyna
3 Wiśniewska – Nowak Jolanta 5d|CH Wychowanie fizyczne Miklas Anna
3 Wiśniewska – Nowak Jolanta 5e|CH Wychowanie fizyczne Sobierajska Danuta
4 Wiśniewska – Nowak Jolanta 6b|ch2 Wychowanie fizyczne Izdebski Andrzej
4 Wiśniewska – Nowak Jolanta 6c|ch1 Wychowanie fizyczne Izdebski Andrzej
7 Wiśniewska – Nowak Jolanta 4a|dz 1 Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni
do domu
7 Wiśniewska – Nowak Jolanta 4b|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni
do domu
7 Wiśniewska – Nowak Jolanta 4c|dz 1 Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni
do domu
8 Wiśniewska – Nowak Jolanta 8a|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni
do domu
8 Wiśniewska – Nowak Jolanta 8d|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni
do domu

 

DYŻURY:

7.50 – P. SZULC – PC1C2; P. BŁASZCZYK – 1BC
10.35 – P. IZDEBSKI – PD2
11.30 – P. TOBOLSKA – PA1; P. KSIĘŻNIAKIEWICZ – 1BC; P. BŁASZCZYK – PC1C2
12.35 – P. KIMPEL – PB1; P. MATUSZCZAK – 1BC
13.40 – P. WAMKA – PA1A2; P. NICIEJEWSKA – PB1B2
14.35 – P. PUZIO – 1BC; P. ZIÓŁKOWSKA – PC1C2; P.BAJLAK – A1A2; P. RATAJCZAK – PD1
15.30 – P. IZDEBSKI – PE

 

Zastępstwa

Okres: 15.10.2019 wtorek

L. Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
1 Makowska Daria 7a Geografia Uczniowie przychodzą później
2 Makowska Daria 8c Geografia Uczniowie przychodzą później
3 Makowska Daria 8a Fizyka Troczyński Krzysztof
5 Makowska Daria 5a Geografia Błaszczyk Agnieszka
6 Makowska Daria 6c Geografia Błaszczyk Agnieszka
7 Makowska Daria 7d Geografia Uczniowie zwolnieni
do domu
5 Semrau Izabela 8b Religia Braun Józefa
6 Semrau Izabela 8c Religia Hernacka Joanna
7 Semrau Izabela 5e Religia Chrostowski Marcin
8 Semrau Izabela 1d Religia Uczniowie zwolnieni
do domu
1 Sochaczewska Marta 3b Edukacja wczesnoszkolna Gołąb Rita
2 Sochaczewska Marta 3b Edukacja wczesnoszkolna Gołąb Rita
3 Sochaczewska Marta 3b Edukacja wczesnoszkolna Gołąb Rita
4 Sochaczewska Marta 3b Edukacja wczesnoszkolna Gołąb Rita
4 Wiśniewska – Nowak Jolanta 8a|DZ Wychowanie fizyczne Miklas Anna
4 Wiśniewska – Nowak Jolanta 8d|DZ Wychowanie fizyczne Miklas Anna
5 Wiśniewska – Nowak Jolanta 4a|dz 1 Wychowanie fizyczne Machnio Alicja
5 Wiśniewska – Nowak Jolanta 4b|DZ Wychowanie fizyczne Machnio Alicja
5 Wiśniewska – Nowak Jolanta 4c|dz 1 Wychowanie fizyczne Machnio Alicja
8 Wiśniewska – Nowak Jolanta 5d|CH Wychowanie fizyczne Miklas Anna
8 Wiśniewska – Nowak Jolanta 5e|CH Wychowanie fizyczne Sobierajska Danuta

 

DYŻURY:

9.40 – P. NICIEJEWSKA – PA2
12.35 – P. HERNACKA – 1C
13.40 – P. MIKLAS – PE; P. PUZIO – 1BC; P. CHABECKA – PA2