Zastępstwa

 

 

Okres: 17.12.2018 Poniedziałek
Nauczyciel nieobecny: p. Behrendt;
p. Szarafińska – Kamińska;
p. Stramel; p.Makowska od 13.40

L. Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
1 Behrendt Małgorzata 3c Edukacja wczesnoszkolna Kędzierska Barbara
2 Behrendt Małgorzata 3c Edukacja wczesnoszkolna Kędzierska Barbara
3 Behrendt Małgorzata 3c Edukacja wczesnoszkolna Kędzierska Barbara
4 Behrendt Małgorzata 3c Wychowanie fizyczne Kędzierska Barbara
7 Makowska Daria 5d Geografia Świetlica
8 Makowska Daria 7a Geografia Niciejewska Kamilla
7 Mielcarz Wiatr Ewelina 7d|sp1 Język niemiecki Biniaś Karabasz Karolina
3 Stramel Mirosłąw 7d Doradztwo zawodowe Dąbrowska – Włodek Lucyna
5 Stramel Mirosław 5d|sp1 Język angielski Szulc Edyta
6 Stramel Mirosław 4d|sp 2 Język angielski Wiczyńska Ewa
7 Stramel Mirosław 4d|sp1 Język angielski Wiczyńska Ewa
8 Stramel Mirosław 4e|sp1 Informatyka Uczniowie zwolnieni
do domu
1 Szarafińska-Kamińska Anna 3cg|g1 Język angielski Spica Aleksandra
2 Szarafińska-Kamińska Anna 3cg|g2 Język angielski Spica Aleksandra

 

14.12.2018 (Pt)

Nauczyciel nieobecny: Jankowska-Wudniak Julia, Saroma – Palicka Aleksandra, Spica Aleksandra, Ziółkowska Beata, Tomicka Janina, Wakuła Agnieszka, Podgórska Anna

L. Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
1 Jankowska-Wudniak Julia 1a Edukacja plastyczna 1-3 Uczniowie przychodzą później
2 Jankowska-Wudniak Julia 1a Edukacja wczesnoszkolna Należyta Dominika
3 Jankowska-Wudniak Julia 1a Edukacja wczesnoszkolna Należyta Dominika
4 Jankowska-Wudniak Julia 1a Edukacja wczesnoszkolna Należyta Dominika
3 Saroma – Palicka Aleksandra 5a|dz 1 Wychowanie fizyczne Trojanek Mikołaj
3 Saroma – Palicka Aleksandra 5b|dz 1 Wychowanie fizyczne Trojanek Mikołaj
4 Saroma – Palicka Aleksandra 6a|DZ Wychowanie fizyczne Izdebski Andrzej
4 Saroma – Palicka Aleksandra 6b|DZ Wychowanie fizyczne Izdebski Andrzej
5 Saroma – Palicka Aleksandra 4a|dz 2 Wychowanie fizyczne Wiśniewska – Nowak Jolanta
5 Saroma – Palicka Aleksandra 4b|DZ Wychowanie fizyczne Wiśniewska – Nowak Jolanta
6 Saroma – Palicka Aleksandra 3ag|dz 1 Wychowanie fizyczne Miklas Anna
6 Saroma – Palicka Aleksandra 3bg|dz 1 Wychowanie fizyczne Miklas Anna
6 Saroma – Palicka Aleksandra 3cg|dz 1 Wychowanie fizyczne Miklas Anna
7 Saroma – Palicka Aleksandra 8b|CH Wychowanie fizyczne Sobierajska Danuta
7 Saroma – Palicka Aleksandra 8c|ch1 Wychowanie fizyczne Sobierajska Danuta
1 Spica Aleksandra 3cg|g2 Język angielski Uczniowie przychodzą później
2 Spica Aleksandra 8b|sp 2 Język angielski Uczniowie przychodzą później
3 Spica Aleksandra 5e|sp 2 Język angielski Uczniowie przychodzą później
4 Spica Aleksandra 8b|sp 2 Biologia Błaszczyk Agnieszka
5 Spica Aleksandra 8b|sp1 Biologia Błaszczyk Agnieszka
7 Spica Aleksandra 5e|sp 2 Informatyka Chabecka Joanna
1 Ziółkowska Beata 3ag Biologia Uczniowie przychodzą później
2 Ziółkowska Beata 8a|sp 2 Biologia Uczniowie przychodzą później
3 Ziółkowska Beata 7b Wychowanie do życia w rodzinie Zienkowska Joanna
4 Ziółkowska Beata 3cg Biologia Mielcarz Wiatr Ewelina

Okres: 13.12.2018 Czwartek
Nauczyciel nieobecny: p. Kołcon; p. Turowska;
p. Behrendt; p. Ziółkowska; p. Saroma – Palicka;
p. Tomicka

 

L. Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
6 Behrendt Małgorzata 3c Edukacja wczesnoszkolna Kapusta Iwona
7 Behrendt Małgorzata 3c Edukacja wczesnoszkolna Kapusta Iwona
8 Behrendt Małgorzata 3c Zajęcia komputerowe Kapusta Iwona
2 Kołcon Agnieszka 6d Religia Hernacka Joanna
3 Kołcon Agnieszka 6c Język angielski Waszczuk Sabina
5 Kołcon Agnieszka 4e Plastyka Uczniowie zwolnieni
do domu
6 Kołcon Agnieszka 7a Język polski Dybowska Anetta
7 Kołcon Agnieszka 3ag Geografia Niciejewska Kamilla
8 Kołcon Agnieszka 4a Plastyka Uczniowie zwolnieni
do domu
4 Saroma – Palicka Aleksandra 8b|CH Wychowanie fizyczne Sobierajska Danuta
4 Saroma – Palicka Aleksandra 8c|ch1 Wychowanie fizyczne Sobierajska Danuta
5 Saroma – Palicka Aleksandra 6a|DZ Wychowanie fizyczne Izdebski Andrzej
5 Saroma – Palicka Aleksandra 6b|DZ Wychowanie fizyczne Izdebski Andrzej
6 Saroma – Palicka Aleksandra 5a|dz 1 Wychowanie fizyczne Izdebski Andrzej
6 Saroma – Palicka Aleksandra 5b|dz 1 Wychowanie fizyczne Izdebski Andrzej
3 Turowska Emilia 8b Matematyka Świetlica
5 Turowska Emilia 8c Zajęcia z wychowawcą Zajęcia biblioteczne
6 Turowska Emilia 8c Matematyka Chabecka Joanna
1 Ziółkowska Beata 7c Biologia Świetlica
2 Ziółkowska Beata 7d Biologia Świetlica
3 Ziółkowska Beata 7a Biologia Świetlica
4 Ziółkowska Beata 5e Język polski Czarycka Julita
5 Ziółkowska Beata 3cg Zajęcia z wychowawcą Świetlica
6 Ziółkowska Beata 5d Biologia Uczniowie zwolnieni do domu

Okres: 12.12.2018 środa
Nauczyciel nieobecny: kl. 6a,b,c,d – wycieczka do godz. 15.30 – p. Grzelka A., p. Duszyńska;
p. Makowska;
p. Puzio; p. Struk; p. Ziółkowski; p. Mieruszewska;
kl. 5a – wycieczka; p. Michota
p. Tomicka; p. Zienkowska; p.
Ziółkowska; p. Behrendt; p. Saroma – Palicka

 

L. Nauczyciel Oddział Przedmiot Zastępca
1 Behrendt Małgorzata 3c Wychowanie fizyczne Kędzierska Barbara
2-4 Behrendt Małgorzata 3c Edukacja wczesnoszkolna Kędzierska Barbara
6 Behrendt Małgorzata 3c Edukacja muzyczna
1-3
Uczniowie zwolnieni
do domu
4 Duszyńska Ewa 8c Język polski Czarycka Julita
6 Duszyńska Ewa 3bg Język polski Uczniowie zwolnieni
do domu
8 Duszyńska Ewa 3ag Język polski Uczniowie zwolnieni
do domu
5 Grzelka Anna 3cg Biologia Mielcarz Wiatr Ewelina
6 Grzelka Anna 4b Zajęcia z wychowawcą Sobierajska Danuta
8 Grzelka Anna 4b Język polski Uczniowie zwolnieni
do domu
2 Makowska Daria 7a Fizyka Błaszak Renata
4 Makowska Daria 5e Język angielski Waszczuk Sabina
5 Makowska Daria 4d Muzyka Wiśniewska Izabela
1 Michota Dorota 3bg|g1 Język angielski Uczniowie przychodzą później
2 Michota Dorota 5b|sp1 Język angielski Uczniowie przychodzą później
3 Michota Dorota 5b|sp1 Język angielski Waszczuk Sabina
4 Saroma – Palicka Aleksandra 3abcg|dz 1 Wychowanie fizyczne Sobierajska Danuta
5 Saroma – Palicka Aleksandra 4ab|dz 2 Wychowanie fizyczne Sobierajska Danuta
8 Saroma – Palicka Aleksandra 5ab|dz 1 Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni
do domu
8 Tkaczyk-Struk Kamila 5d Język polski Chłopcy zwolnieni do domu, dziewczynki świetlica
2 Ziółkowska Beata 3bg Biologia Mielcarz Wiatr Ewelina
3 Ziółkowska Beata 3cg Biologia Mielcarz Wiatr Ewelina
5 Ziółkowska Beata 3ag Chemia Błaszczyk Agnieszka